Amelia Kinkade

Komunikacja ze zwierzętami - Amelia Kinkade
Co zwierzęta naprawdę chcą Ci powiedzieć ?
Rejestracja

Kim jest Amelia ?

Amelia Kinkade jest międzynarodowym wykładowcą oraz autorką bestsellerów: Amelia jest założycielką Stowarzyszenia ARK ANGEL - organizacji, która wspiera wychowanie dzieci w Afryce w taki sposób aby nie wyrosły na kłusowników.

ARK ANGEL jest niedochodową organizacją charytatywną, która kształci dzieci w Zambii w zakresie ochrony przyrody i kruchości zagrożonych gatunków. ARK ANGEL podnosi również świadomość ludzi na temat losu słoni na wolności i konieczności wprowadzenia globalnego zakazu przywozu wyrobów z kości słoniowej.
 
Panna Kinkade została wymieniona wśród 100 Top Psychics w Ameryce, a niedawno wywiady z nią ukazały się w New York Times, The Boston Northshore Sunday, The Chicago Tribune, ABC Online, Good Housekeeping Magazine, Cat Fancy, Dog Fancy, The London Sunday, News of the World, You magazine in w Republice Południowej Afryki, Annabelle w Szwajcarii, i setkach innych gazet i czasopism.

Amelia with her client
Niezwykłe zdolności zapewniły jej występy w programach takich jak: Extra,The View, Jenny Jones, TheOther Half, the James Van Praagh Show, the Australian Today Show, Carte Blanche in S. Africa, the Animal Planet Network, jak również w licznych programach BBCtalk.

Największym zaszczytem dla Amelii była możliwość pracy z końmi Królowej Elżbiety w Pałacu Buckingham, oraz zaproszenia ekipy reporterów do więzienia Pollsmoor w Afryce, gdzie więźniowie przemycali kocięta do swoich celi.

Jej pasją jest praca z białymi lwami, gepardami, tygrysami, pingwinami i rekinami, słoniami w Afryce oraz wspieranie organizacji charytatywnych na całym świecie dla pozyskiwania przez nie funduszy.

Kim jest Amelia ?

  

 
Patronat medialny:

Miesięcznik Wegetariański Świat

 

Fundacja Tara - Schronisko dla Koni

 

Vegans Vegetarians for animals

  

Nalanda KsięgarnioKawiarnia